Vedle malby se paralelně věnuji tetování. Zde najdete ukázku mých realizací a informace o omých službách. Více fotografií najdete na mém instagramu 

JAK TO PROBÍHÁ A KOLIK TO STOJÍ?


Vybrat si můžete z hotových motivů na webu anebo při osobní návštěvě. Pokud si vyberete hotový motiv, nic za něj neplatíte, pouze vás požádám o rezervační zálohu (500-1000kč), kterou vám odečtu z finální ceny tetování. 

Žádný motiv netetuji dvakrát, pokud se vám líbí některý, jenž už někdo nosí, lze se domluvit na navržení jiné verze stejného motivu. 


Rád vám také navrhnu tetování na míru, podle vašeho přání. V takovém případě jsou dvě možnosti:

1.Spontánně lze navrhnout motiv přímo na sezení, kde si promluvíme k čemu bych měl směřovat a já vám nakreslím motiv na papír nebo přímo na kůži. V tomto případě je vratná záloha 1000kč a cena navrhování 1000kč/h.


2. Můžete mi poslat své představy o vašem budoucím tetování a já z nich připravím váš vlastní  motiv. Indiciemi kterými mi sdělíte své představy, může být textový popis, obrázky, básně, vaše vlastní kresba, prostě jakákoliv  vám blízká forma vyjádření. Zpracovaný motiv vám pošlu ke konzultaci, aby jste se mohli vyjádřit k případným úpravám. Taková dvě kola navrhování si cením podle rozsahu práce na 1000-5000Kč (vratná záloha 1000Kč)... Někdy je třeba návrh proměnit více než dvakrát a od toho se (zhruba v polovičních maržích) odvíjí cena za další kola. Pokud ale máte přesné představy o tom jak by vaše tetování mělo vypadat, precizní příprava určtě stojí za to. 


*Tetuji výhradně motivy podle vlastního stylu. Ve většině případů se držím tzv. vektorové kresby v černých i vícebarevných linkách. Pokud si to motiv žádá, nebráním se barevným plochám, dotworku apod.. V případě že by jste po mě chtěli vytetovat cizí návrh, neudělám to, ale zkusím vám přiblížit jak bych stejný návrh zpracoval já. Vyjímkou je přetetování vašeho vlastního návrhu s čím obecně nemám problém.


Samotné tetování probíhá primárně v mých ateliérech v Brně, nebo Brandýse nad Labem. Tetuji kvalitním rotačním strojkem, který způsobuje minimální bolest a zajišťuje maximální přesnost. Při odchodu vám  samozřejmě ránu zabalím do hojící folie (tzv. druhá kůže), která vám zajistí pohodlný začátek hojení. Cena za samotné tetování je 1500Kč/h, přičemž minimální cena za jedno sezení je 1500Kč. 

Black mirror
2514921
exotic ENCOUNTER
ex dream
crossover dracula
Falco
zahnat draka
sl
gj
jfg
44
25
39
23
vngvg
fbhd
37
43
42
bf
41
hmj
35
 fc
29
cvfh
saf
scs
45
34
46
dyg
syxd
40
36
fe
feer

Další kresby / Other drawings